גם בשני בתים אתם יכולים להיות עוגן יציב לילדים שלכם.
וזה מתחיל כאן.

להתגרש נכון - איך עושים את זה

הקלטת הוובינר שהתקיים ב-30.1.22.

להתגרש נכון נשמע לפעמים כמו חלום רחוק. אבל זה לגמרי אפשרי.
גם אם היום נראה לכם שאצלכם זה כבר לא יקרה. 
גם אם נראה לכם שכבר עשיתם את כל הטעויות האפשריות בדרך.
גם אם אתם בתהליך גירושים. גם אם עדיין לא התחלתם. תמיד אפשר לשנות. 

אבל בשביל לעשות את זה צריך להכיר את המרכיבים המהותיים לתהליך גירושים נכון,
ואת השלבים שהכרחי שתעברו כדי לגדל ילדים בשני בתים ביחד ובשיתוף פעולה.

בהדרכה אינטרנטית מיוחדת (וובינר) עשיתי סדר בכל תהליך הגירושים ואיך לבנות אותו נכון כדי לצמצם את הפגיעה בילדים שלכם ולאפשר לכם לגדל אותם ביחד. בהדרכה עברנו שלב שלב כל העקרונות והמרכיבים של תהליך גירושים נכון, מה חשוב לעשות (ומה לא) ומה חשוב לא לפספס, כדי להתגרש נכון. ולגדל את הילדים שלכם ביחד. בשני בתים.

הצפיה בהקלטת הוובינר אינה כרוכה בתשלום אך כדי לצפות בו יש להירשם מראש בטופס. 

לצפיה בהקלטת הוובינר ללא תשלום יש למלא את הפרטים בטופס.


  למי מתאימה ההדרכה

  נעים להכיר

  אני איילת רוזן ישראלי, אמא של אלון ואמיר.
  לפני שבע שנים חיי המשפחה שלנו עברו שינוי מהותי, כשאני ואבא של אלון ואמיר ואני התגרשנו, ומאז אנחנו הורים שמגדלים ילדים בשני בתים, עם תקשורת טובה ורציפה ובשיתוף פעולה מלא. 
  לאורך השנים אני מלווה יחידים וזוגות לפני, במהלך ואחרי גירושים ובפרק ב'.
  יש לי תואר בפסיכולוגיה, אני מדריכת הורים ומתאמת הורית, מאמנת ויועצת זוגית ואישית, בוגרת קורס אימון אישי ולימודי הדרכת הורים במכון אדלר וב"בשביל המשפחה", בוגרת קורס "אמא מאמנת" לאימון אימהות ולימודי NLP.

  עם הזמן, ראיתי והבנתי, שלא ברור מאליו בכלל לנהל תקשורת טובה ושיתוף פעולה אחרי גירושים. ראיתי מסביבי כל כך הרבה זוגות שמתגרשים ואין ביניהם יחסים טובים, הם סובלים וגם ילדיהם. כל זה נמשך גם שנים לאחר הגירושים. אני יודעת שניתן לשנות את פני הדברים. המציאות בקליניקה שלי מוכיחה לי את זה שוב ושוב ושוב.
  לעיתים מגיעים זוגות שלא היתה ביניהם תקשורת טובה כנשואים, ודווקא לאחר הגירושים מצליחים לייצר תקשורת שמקדמת ומשמרת תא משפחתי מסוג אחר, כשטובת הילדים מול עיניהם.

  אני פוגשת הורים (ביחד או בנפרד) בקליניקה שלי וגם מרחוק באונליין, עובדת בשיתוף פעולה עם מגשרים ועם עורכי דין בכל הנושאים הקשורים לילדים ולתקשורת של שני בני הזוג, ומנהלת את קבוצות הפייסבוק שהקמתי: להתגרש עם ילדים – הקבוצה לאימהות ולהתגרש עם ילדים – הקבוצה לאבות, ומפתחת הדרכות וקורסים דיגיטליים להורים, ביניהם ההדרכה האינטרנטית: איך לספר לילדים שאתם מתגרשים, שסייעה כבר למאות יחידים וזוגות שנפרדים בהתמודדות עם רגע האמת של הבשורה לילדים וההתנהלות אחריה.
  ואני מזמינה אתכם להצטרף אלי, להתגרש נכון ולגדל ילדים בשני בתים. ביחד!

  לצפיה בהקלטת הוובינר ללא תשלום יש למלא את הפרטים בטופס.

   בכל זאת רוצים לדבר איתי לפני?
   השאירו את הפרטים בטופס
   אפשר גם בטלפון 077-4050988