מי אני

הי, נעים להכיר! אני איילת רוזן ישראלי.

אני מדריכת הורים ומאמנת אישית כ-15 שנה, ומתאמת הורית להורים בתהליך הגירושים ולהורים גרושים.
יש לי תואר בפסיכולוגיה, ובהמשך כשהבנתי שתחום ההורות מעניין אותי המשכתי ללימודי הדרכת הורים, אימון אישי ואימון הורים, ייעוץ זוגי ואישי ובהמשך תיאום הורי וגישור לגירושים.

כשאלון היה בן 8 ואמיר בן 5 רני ואני התגרשנו ומאז אנחנו מגדלים את אלון ואמיר בשני בתים, כמשפחה אחת.
אני באמת מאמינה שאפשר להתגרש ולהישאר משפחה. גם אם זו משפחה קצת אחרת, בשני בתים. ולא משנה מה הביא אתכם לפרידה. אני גם יודעת שאפשר לשים את כל המטענים והכעסים שביניכם בצד ולהתמקד במטרה המשותפת – הילדים שלכם. כשניפגש גם תלמדו איך עושים את זה.

הגירושים לא חייבים להפוך לסבל מתמשך ולטראומה שתלווה אתכם ואת הילדים שלכם כל החיים. מחקרים מראים שלא עצם הגירושים הם שגורמים לטראומה לילדים אלא הדרך שבה הם נעשים וההתנהלות והתקשורת של ההורים אחרי הפרידה. וילדים להורים גרושים גדלים בדיוק כמו כל ילד אחר, כילדים מאושרים ובטוחים בעצמם. ואני רוצה להראות לכם איך עושים את זה.
לאורך כל הדרך אני נעזרת במחקרים על ילדים וגירושים, מאחר וחשוב לי להביא בפניכם את כל המידע הרלוונטי כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות לגבי הילדים שלכם.

אני פוגשת הורים שמתגרשים בטוב, וגם הורים שמתגרשים בקונפליקט, וחשוב לי שתדעו שבכל מצב אפשר לעשות שינוי ולעזור לכם ולילדים שלכם. אני רואה את האנשים שמגיעים אלי לפני תהליך גירושים או בכל שלב שהוא, ואיזה שינויים מתרחשים בחיים שלהם מההתחלה ולאורך הזמן. ואלה הדברים שהכי מרגשים אותי.

אז צאו לדרך והפכו את הגירושים שלכם להזדמנות.
אני כאן כדי ללוות אתכם בדרך הזו.
באהבה,
איילת רוזן ישראלי